VÝMĚNA / VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Nevyhovuje vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my vám bez zbytečných otázek vrátíme všechny peníze nebo vyměníme zboží za jiné.

Při výměně nebo vrácení dodržujte následující BODY:
  • Nejdéle do 14 dnů od převzetí zboží nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme vám k tomu využít formulář, který naleznete zde - FORMULÁŘ .Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na adresu info@fashionparty.cz a následně jej také vytištěný přibalte ke zboží.
  • Zboží doručte zpět k nám na adresu FASHIONPARTY,  PAVLOVOVA 1621/57, OSTRAVA 700 30 a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Na email nám zašlete informaci, že byl balíček z Vaší strany odeslaný. 
    Zboží musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte ho na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat.
  • Zboží, které budete vracet, vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi. Zboží doporučujeme pro přepravu pojistit. 
  • Peníze na bankovní účet nebo voucher za zboží vám vrátíme, a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte zboží nebo prokážete, že zboží bylo odesláno. 
  • Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.
  • Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

 

Kompletní informace ohledně vrácení zboží ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách nebo Reklamačním řádu.

 

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo